Nastavení přesměrování e‑mailů

Chcete-li přijaté e‑maily dostávat do jiné e‑mailové schránky, kterou třeba používáte častěji, nastavte si přesměrování e‑mailů. 

Zde si ukážeme nejen nastavení pro Icewarp, ale přidáme i odkazy na to, jak si přeposílat e‑maily z jiných e‑mailových klientů do IceWarp.


Jak přesměrování funguje 

Přesměrování e‑mailů je jednosměrné. To znamená, že pokud si e‑maily necháváte přeposlat třeba z @mujmail.cz na @gmail.com a budete na ně chtít odpovědět, odpovídáte na ně vždy už z adresy @gmail.com.


E-maily se přeposílají pouze z doručené pošty. To znamená, že spam přesměrován není.

Jak v IceWarp nastavit přesměrování e‑mailů

 1. Přihlaste se do svého IceWarp WebClienta.
 2. V pravém horním rohu klikněte na uživatele → Možnosti.

  Možnosti WebClienta

 3. V okně klikněte na záložku Pošta a z levé boční nabídky vyberte Přesměrování.
 4. Do řádku napište e‑mailovou adresu, na kterou chcete e‑maily přeposílat. 5. IceWarp nyní vytvoří kopii každého nově přijatého e‑mailu a automaticky ji pošle na vámi zadanou adresu.

Další možnosti přeposílání e‑mailů


 1. Zvolte, zda e‑maily zůstanou i ve schránce IceWarp (možnost Nechat zprávy ve schránce je automaticky předvolená), nebo zda se po přeposlání smažou.
 2. Vyberte, zda chcete jednorázově přeposlat i všechny starší zprávy z doručené pošty – ty si případně můžete nechat poslat na jiný e‑mail.


Nastavení zpráv


Návody na přesměrování e‑mailů z nejčastěji používaných klientů


Potřebujete-li naopak přeposílat e‑maily do IceWarp, musíte si přesměrování e‑mailů nastavit ve svém e‑mailovém klientovi. Zde jsou návody pro ty nejčastěji používané:Používáte Outlook? Propojte si ho s IceWarpem pomocí aplikace Outlook Sync pro Windows. Potřebujete-li s propojením poradit, přečtěte si náš návod.


Kam dál?

 • Nastavte si automatický podpis pro e‑maily.
 • Nastavte si automatické odpovědi.

Sdílejte článek

Vstupte do světa domén

Každý správný web potřebuje doménu a kvalitní webhosting. Buďte online s námi.