Opravdu Webglobe Ultra nabízí neomezeně místa?

Pravidla pro neomezený webhosting


Náš nejvyšší webhostingový balíček Webglobe Ultra je navržen tak, aby splňoval potřeby náročných uživatelů a malých a středních firem, kterým bohatě stačí sdílený hosting, ale v jeho rámci nechtějí mít žádné omezení. 

Samozřejmostí je proto i neomezený diskový prostor na serveru pro váš web. V rámci Fair Usage Policy (FUP) ale dbáme o to, aby tento prostor byl využíván v souladu s našimi všeobecnými obchodními podmínkami.

Naše servery slouží výlučně pro webhosting. Z toho důvodu je zakázané je využívat jako cloudové úložiště pro archivaci, zálohování, přeprodávání nebo sdílení souborů, které by svým objemem mohly ohrozit výkon sdíleného serveru pro ostatní uživatele.

FUP vám umožňuje bez omezení využívat 250 GB prostoru. Překročíte-li tento limit a zjistíme-li, že z vaší strany došlo k porušení FUP, kontaktujeme vás a požádáme o urychlenou nápravu. Bude-li k porušení docházet opakovaně, vyhrazujeme si právo omezit diskový prostor vašeho balíčku nebo odpojit vaši službu.

Chcete-li si užívat absolutní svobody, aniž byste museli brát ohledy na ostatní uživatele, doporučujeme vám přejít na virtuální privátní server, který bude jenom váš.

Sdílejte článek

Vstupte do světa domén

Každý správný web potřebuje doménu a kvalitní webhosting. Buďte online s námi.