Vytvoření stránky O nás

Jedním z nejspolehlivějších a nejúčinnějších způsobů, jak udělat z návštěvníka vašich stránek klienta, je poskytnout mu podrobnou stránku O nás. Je nezbytné mít stránku, která vypráví o vás a vaší práci. S dnešním stále se rozvíjejícím digitálním komunikačním spojením potřebují klienti zjistit, kdo jste, aniž by s vámi mluvili.

Přidáním bloku O nás z knihovny Bloků můžete změnit kteroukoli stránku svých webových stránek na stránku O nás.

Tyto bloky mají celou řadu vzorů, které zahrnují:

 • Kratší nebo delší popis
 • Video
 • Odkazy na sociální média

Pojďme prozkoumat základní prvky vaší stránky O nás.

Přidáváníí obsahu
Stránka O nás obsahuje podrobný příběh o vašem podnikání. Úspěch stránky O nás však závisí na způsobu, jakým příběh vyprávíte. Měli byste projevit vášeň a nadšení a prostřednictvím svého obsahu, vyprávět osobní příběh. Když budete mít před návštěvníky osobní tón, pak to bude zajímavější.

Zde je několik prvních otázek, které byste si měli položit při psaní stránky O nás:

 1. K čemu slouží můj obchod?
 2. V jakém oboru podnikám?
 3. Proč jsem začal podnikat?
 4. Kdy jsem začal podnikat?
 5. Kolik lidí pracuje pro můj podnik?
 6. Co vás odlišuje od konkurence?
 7. Jaké jsou vaše základní hodnoty a nebo poslání?
 8. Jaké máte zkušenosti vy a/nebo podnik?

Stránka O nás je skvělým místem pro zobrazení historie společnosti. To přidává hodnotu a buduje důvěru vaší značky. Zíksáte tím na důvěryhodnosti a povede to k vyšším konverzím, až uživatelé začnou lépe rozumět vašemu podnikání.

Chytlavý vizuál
Chcete-li mít svou stránku poutavější, můžete návštěvníkům umožnit nahlédnout do zákulisí a navázat s nimi osobní kontakt. Svůj podnik můžete předvést v akci, například jako zaměstnanec pracující za stolem, řemeslník v dílně nebo instruktor jógy ve studiu. Pokud bude pro vaše návštěvníky stránka zajímavá, budou se o vás jistě chtít dozvědět více.

Blok O nás bude doplněn ukázkovými obrázky specifickými pro danou oblast, ale můžete je snadno nahradit vlastními obrázky.

Přesvědčte návštěvníky k akci kliknutím na tlačítko
Tlačítko Volání k akci (CTA) je nedílnou součástí každého obchodního webu. Toto tlačítko změní vaše návštěvníky v zákazníky. Stránka O nás má také schopnost zapůsobit na vaše návštěvníky. Přesvědčte se, že vaši návštěvníci mají přístup k vašim produktům nebo službám přímo z této stránky pomocí tlačítka CTA.

V nastavení bloku můžete upravit, kolik tlačítek chcete na stránce zobrazit. Můžete zobrazit jedno nebo dvě tlačítka. Jakmile se rozhodnete pro počet tlačítek, můžete upravit jejich odkazy tak, aby vedly na požadované stránky.

Použijte výše uvedené tipy k vytvoření opravdu skvělé stránky O mně a mějte na paměti, že je třeba projevit profesionalitu, upřímnost a pravdivost.

Sdílejte článek

Vstupte do světa domén

Každý správný web potřebuje doménu a kvalitní webhosting. Buďte online s námi.