Vytváření stránky s kontakty

Na své stránky můžete přidat stránku Kontakty, kde můžete poskytnout své kontaktní informace, kontaktní formulář, mapu, odkazy na sociální sítě a otvírací hodiny.

Jak si přidat a upravit stránku Kontakty:

  1. Přejděte do nabídky Webu v levém rohu administrace WebEditoru klinutím na tři vodorovné čárky a vyberte si Stránky. Potom klikněte na tlačítko +.

V mobilu:

Klikněte na Nabídku a poté zvolte Stránky… Klikněte na Přidat novou stránku ve spodní části obrazovky. Tím přidáte stránku na váš web.

  1. Do dalšího okna zadejte název stránky, například Kontakt nebo Kontakty.

V tomto okně můžete také zvolit, zda se stránka zobrazí v navigaci.

V mobilu: Klepněte na tři svislé tečky ikony pro přístup k nabídce úpravě stránky. Zvolte možnost Nastavení stránky. Zadejte název nové stránky (například „Kontakt“ nebo „Kontakty“) a poté klepněte na tlačítko Přejmenovat stránku.

  1. Vyberte nově vytvořenou stránku v nabídce Stránky a kliknutím na tlačítko Přidat bloky můžete začít novou stránku upravovat.
  2. Přejděte do části Blok kontaktu v nabídce Knihovny bloků.

Přidání bloku s podrobnými kontaktními informacemi

  1. Chcete-li přidat blok Kontakt s podrobnými kontaktními informacemi, klikněte na libovolný blok, který obsahuje tři sloupce. Zde je možné přizpůsobit mapu, přidat telefonní číslo, e‑mailovou adresu, fyzickou adresu, přidat odkazy na profily sociálních médií a zadat pracovní dobu.

Další informace o možnosti úpravy nastavení bloku Kontakt.

Po dokončení úprav stránky klepněte na tlačítko Uložit.

Sdílejte článek

Vstupte do světa domén

Každý správný web potřebuje doménu a kvalitní webhosting. Buďte online s námi.