První zaindexování vaší webové stránky na Google v mobilu

Zajímá vás, co se drží vašich výsledků SEO a udržuje vaše hodnocení vyhledávacích nástrojů? Důvodem mohou být nejnovější aktualizace vyhledávače Google. V tomto článku je uvedeno několik důvodů, proč indexování pomocí mobilních aplikací může mít vliv na vaši stránku.

Problémy s kompatibilitou v mobilu

Pokud má váš web potíže s mobilní kompatibilitou a je těžké se v něm orientovat v tabletech nebo telefonech, poškodí to hodnocení vašeho vyhledávače. Díky automatizovanému designu a responzivním šablonám funkce WebEditor si můžete být jisti, že odkazy a tlačítka nejsou příliš blízko u sebe a text je možné přečíst na každé obrazovce.

Test rychlosti u mobilních telefonů

Pokud jste si jisti, že váš web funguje dobře na obrazovkách mobilních telefonů a poskytuje vašim návštěvníkům nejlepší možný dojem uživatele, je důležité otestovat rychlost. Vyzkoušejte tento nástroj:

Google PageSpeed ​​Insights

Screen_Shot_2019-10-01_at_15.33.11.png

Google PageSpeed ​​Insights

Zadejte adresu URL svých stránek a podívejte se na rychlost pro mobilní i počítačovou verzi:

Tento nástroj vám řekne o rychlosti stránky na stolních a mobilních zařízeních. Cokoliv pod 3 sekundy je dobré, ale cokoliv nad 6 sekund poškodí vaše hodnocení ve vyhledávačích.

Skóre stránky Google

Budete se také muset podívat na skóre kvality a výkonu své stránky. Přihlaste se do svého účtu Nástrojů správce webu Google a vyhledejte problémy. Pokud žádné nejsou, můžete stále vylepšovat, zejména pokud se váš web načítá pomalu.

Udržujte svůj web aktuální

Je důležité, abyste svůj web aktualizovali a pravidelně kontrolovali čas načítání, zejména po přidání nového obsahu. Změna na šablonu s menším počtem obrázků je další možností, která může skutečně dobře fungovat. Namísto placení tisíců webdesignerům za vytvoření nového webu můžete použít pouze profesionální šablony s automatizovaným designem. Všechny jsou responzivní a připraveny na mobilní zařízení.

Sdílejte článek

Vstupte do světa domén

Každý správný web potřebuje doménu a kvalitní webhosting. Buďte online s námi.