Proč si nemůžu vygooglovat své stránky?

Pokud se vaše stránka neobjevuje ve vyhledávání, existuje několik důvodů, proč se tak děje. Tento článek se zabývá některými nejčastějšími příčinami a navrhuje kroky, které můžete podniknout k jejich vyřešení.

Vyhledávače ještě neindexovaly vaše webové stránky
Někdy trvá týden i déle, než si vyhledávač všimne vašich webových stránek, zvláště když jsou vaše webové stránky nové a žádné jiné na ně nenavazují. Pokud má vaše webová stránka příchozí odkazy, Google je pravděpodobně vyhledá dříve. Své webové stránky můžete snadno indexovat na Googlu tak, že je při každé změně odešlete znovu. Díky tomu se Google dozví o důležitých aktualizacích a bude mít indexovanou nejnovější verzi svých webových stránek.

Vaše klíčová slova jsou velmi populární
Klíčové slovo musí odpovídat tomu, o čem jsou vaše webové stránky. Optimalizujte si webové stránky pro svá cílená klíčová slova. S novou webovou stránkou byste se měli zaměřit na méně konkurenceschopná klíčová slova, abyste získali nejvyšší pozornost vašeho spotřebitele. Prozkoumejte koncová klíčová slova (krátká fráze s maximálně čtyřmi nebo pěti slovy) a používejte je napříč webovými stránkami.

Nedostatek obsahu
Aktualizujte jej obsahem, který by byl relevantní pro cílovou skupinu, a zajistěte, aby byl dobře napsaný a kvalitní. Vytvořte kvalitní obsah přátelský k SEO a zároveň se ujistěte, že všechny příspěvky jsou relevantní a specifické pro služby, které poskytujete. Ujistěte se, že na domovskou stránku přidáte kopii bohatou na klíčová slova a pak tato slova propojte s dalšími stránkami.

Vaše stránka byla odstraněna z Google
Google může dočasně nebo trvale odstranit webové stránky ze svých výsledků vyhledávání. Pokud obdržíte oznámení, že vaše stránka porušuje pokyny pro kvalitu, můžete své stránky upravit tak, aby tyto pokyny splňovaly, a poté své stránky znovu odeslat společnosti Google.

Sdílejte článek

Vstupte do světa domén

Každý správný web potřebuje doménu a kvalitní webhosting. Buďte online s námi.