Nová objednávka

Webhostingovou službu zřídime ihned po objednání služby, nečekáme na vaši platbu. Informační email o aktivaci služby obdržíte maximálně do 30 minut.

FTP přístupy, případně přístupy k databáziz důvodu bezpečnosti již neposíláme emailem. 

Pro přihlášení do FTP potřebujete znát:

Název serveru, přihlašovací jméno (login) a heslo.

Zjištění přihlašovacích  údajů do FTP:

Přihlaste se do administrace a v seznamu domén si rozklikněte požadovanou doménu. 

V menu pod FTP a soubory si rozklikněte volbu FTP účty a uvidíte Název účtu (login). Login je název vaší domény. Na konci řádku je volba Upravit - zde si nastavíte nové heslo. Heslo musí mít minimálně 8 znaků, malé a velké písmeno a jednu číslici. 

K FTP se můžete přihlašovat přes IP serveru, na kterém byla zřízena vaše prezentace. To se dozvíte v sekci  FTP účty po rozkliknutí tlačítka Další nastavení

Pokud se k FTP chcete připojit šifrovaně, pak přes port 222 . 

Webové nástroje: https://ftp.webglobe.cz/ 

Přístupy k databázi:

Poukud Váš hosting má v balíčku databázi, pak tu si můžete vytvořit v sekci Databáze kterou najdete v menu v administraci. 

Zvolíte si požadované (název, uživatel, heslo + znakovou sadu) a dáte Uložit. Po uložení se vám v administraci zobrazí název serveru, na kterém byla požadovaná databáze zřízena. 

Webové nástroje: https://dbadmin.webglobe.cz/

Další možností je jednoduchá instalace Wordpress, OpenCart nebo PrestaShopu (CMS) přímo z vaší administrace. Jednoduchým způsobem si můžete nainstalovat některý z nabízených open source systémů pro správu obsahu Vašich stránek (CMS). V sekci Web  Instalátor CMS si zvolte požadovaný systém a klikněte na "Instalalovat . Po vyplnění základních informací bude v průběhu několika minut systém automaticky nainstalovaný.

Sdílejte článek

Vstupte do světa domén

Každý správný web potřebuje doménu a kvalitní webhosting. Buďte online s námi.