Jak si stáhnout vystavené faktury

Všechny vystavené faktury si můžete z Mail Klerk snadno stáhnout. V tomto článku si ukážeme, jak na to.

Kde naleznu vystavené faktury a zálohové listy?

Všechny faktury a zálohové listy jsou k nalezení po přihlášení do Mail Klerk v sekci -> Fakturace a platby. Zde naleznete všechny vystavené faktury (zaplacené i nezaplacené).


Faktury vám také zasíláme na kontaktní e‑mailovou adresu, či na e‑mailovou adresu pro kopie faktur (např. pro vaší účetní apod, pokud ji máte vyplněnou).

Příklad sekce fakturace a dostupných faktur:

Jak si stáhnu vystavenou fakturu?

Pokud ve výpisu faktur kliknete na její číslo, otevře se vám v prohlížeči nové okno, v němž vygenerovanou fakturu naleznete. Při stisknutí tlačítek Ctrl+P si můžete tento doklad vytisknout.

Nemáte ještě vyplněné fakturační údaje?


Fakturační údaje je nutné vyplnit, chcete-li přejít z testovacího režimu na režim aktivní. Chcete-li, abychom vám faktury zasílali na e‑mail, vyplňte si jej prosím.


Kontaktní e‑mail je e‑mailová adresa přes kterou s vámi budeme komunikovat, posílat na ní faktury, oznámení např. o připravených exportech kontaktů atd. Tato adresa bude pro příjemce vašich e‑mailů uvedena na stránce pro odhlášení (unsubscribe page).


E-mail pro kopie faktur slouží k tomu, aby faktura kromě kontaktního e‑mailu chodila i na další e‑mailovou adresu (např. pro vaše účetní oddělení apod.)


Fakturační údaje naleznete v sekci -> Vaše údaje po kliknutí na profil.


Po vyplnění údajů je třeba kliknout na tlačítko Uložit (dole pod formulářem).

Sdílejte článek

Vstupte do světa domén

Každý správný web potřebuje doménu a kvalitní webhosting. Buďte online s námi.