Jak nainstalovat redakční systém (CMS)?

Redakční systém nainstalujete v klientské administraci jednoduše na pár kliků. Stačí jen na kartě Služby otevřít položku Hosting – Web – Instalátor CMS.

Jednoduchým způsobem si můžete nainstalovat některý z nabízených open source systémů pro správu obsahu vašich stránek (CMS). Zvolte si požadovaný systém a klikněte na "Instalovat". Po vyplnění základních informací bude v průběhu několika minut systém automaticky nainstalovaný.


Krok č. 1: Po přihlášení do zákaznického účtu přejděte do části Web v sekci Hosting a klikněte na Instalátor CMS. Zobrazí se vám možnosti instalace, z nichž vyberte např. WordPress kliknutím na tlačítko Instalovat.


Krok č. 2: vyplňte své přihlašovací jméno, heslo a e‑mail. Přes tyto údaje se už za malý okamžik budete přihlašovat do rozhraní WordPressu. Přednastavený máte český jazyk, ale můžete si jej změnit, pokud byste chtěli jiný. Pokud neinstalujete WordPress na subdoménu, nechte toto pole prázdné. Pole Adresář doporučujeme ponechat prázdné. Pak stačí kliknout na Uložit a systém nainstaluje WordPress za vás.


Sdílejte článek

Vstupte do světa domén

Každý správný web potřebuje doménu a kvalitní webhosting. Buďte online s námi.