Jak mohu změnit text výzvy k akci?

Pomocí tlačítek můžete na své stránky přidat výzvu k akci (CTA). Tlačítka mohou odkazovat na stránku v rámci vašeho webu nebo na konkrétní blok na vaší webové stránce. Můžete také propojit tlačítko s externími webovými stránkami, e‑mailovými adresami nebo se soubory na vašem webu nebo které jsou uloženy ve Správci souborů.

Když umístíte kurzor myši na tlačítko, uvidíte dvě ikony, ikonu Upravit odkaz a ikonu Blokovat nastavení. Kliknutím na ikonu Upravit odkaz otevřete podokno Nastavení odkazu.

Akce Kliknutí umožňuje nastavit následující akce po kliknutí na vaše tlačítko:

  • Otevřít stránku: Tímto se otevře stránka na vašem webu.
  • Stažení souboru: Vaši návštěvníci si od vás budou moci stáhnout soubor.
  • Posun na blok: Tímto přeskočíte na konkrétní blok na stránce na vašem webu.
  • Otevřete webovou adresu: Vyberte tuto možnost a do níže uvedeného pole zadejte adresu URL webových stránek.

Po výběru preferované akce kliknutí si také všimnete políčko Otevřít na nové kartě. Toto zadá webovému prohlížeči pokyn, aby otevřel stránku na nové kartě, přičemž karta bude pro váš web otevřená, aby se návštěvník mohl jednoduše přepnout zpět na váš web.

Podobným způsobem můžete upravovat tlačítka na svém mobilu. Stačí kliknout na tlačítko a potom se zobrazí ikona odkazu. Kliknutím na ikonu odkazu zobrazíte podokno Nastavení odkazů.

Tip: pokud nevidíte možnost přidat odkaz, umístěte kurzor myši mimo tlačítko a klepněte kamkoli na stránce. Vraťte se na tlačítko a opakujte.

Po přidání odkazu na své tlačítko proveďte změny kliknutím na tlačítko Uložit. V mobilních zařízeních klepnutím na ikonu diskety v pravém horním rohu.

Sdílejte článek

Vstupte do světa domén

Každý správný web potřebuje doménu a kvalitní webhosting. Buďte online s námi.