Blok Reference

Bloky Reference prokazují, jak z vašeho výrobku nebo služby měli prospěch ostatní zákazníci. Reference budují důvěru a povzbudí potenciální zákazníky k aktivitě. Tyto bloky můžete také použít k přidání recenzí zákazníků a médií. Tak se podívejme, jak můžete nechat promluvit své spokojené klienty!
Jak přidat blok Reference

Vyberte umístění, kam chcete přidat reference a klikněte na tlačítko Přidat blok +.
V Knihovně bloků přejděte do části Reference a klikněte na blok, který obsahuje přesně ten správný počet referencí (pamatujte, že v pozdější fázi můžete přidat další!). Klikněte na ni a zvolený blok se automaticky vloží na stránku.


Přizpůsobení bloku Reference
Vložte blok, jak je popsáno výše, a pohybem nad libovolným prvkem otevřete dialogové okno. Klikněte na ikonu „nastavení“ a zobrazí se nabídka Nastavení bloku.

Můžete změnit následující nastavení:

Zaškrtněte nebo zrušte zaškrtnutí políčka pro zobrazení nebo odstranění řádku textu nad hlavním názvem.
Název bloku: zobrazí nebo odstraní hlavní název bloku.
Nadpis bloku - zobrazí nebo odstraní hlavní název bloku
Fotka autora – zaškrtněte nebo zrušte zaškrtnutí políčka pro zobrazení nebo odstranění fotografie autora reference
Popis autora - zde může být uvedeno jméno autora reference, text reference, název firmy autora reference a další.
Primární tlačítko a Sekundární tlačítko – tato tlačítka mohou vést na web autora reference nebo na stránku vašeho webu služby, kterou zákazník využívá případně na další stránku vašeho webu, kde je rozsáhlejší text s referencí od zákazníka.
Vzhled: zvolte barvu pozadí článku. Jako pozadí můžeme například použít šedou barvu, aby sekce Hodnocení vyčnívala ze sousedních bloků s bílým pozadím.

V Bloku Reference můžete měnit to, co ve většině bloků, barvu pozadí, upravit tlačítka nebo můžete nahrávat a měnit fotografie.Sdílejte článek

Vstupte do světa domén

Každý správný web potřebuje doménu a kvalitní webhosting. Buďte online s námi.